Zimní dovolená a zimní prázdniny na Vysočině. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování na Vysočině v zimě. Dovolená Vysočina pro rodiny s dětmi levně.

Vysočina    >    

Zimní dovolená a zimní prázdniny na Vysočině

Vyhledávání ubytování na Vysočině

Vysočina v zimě podle termínu

Hotel Chateau Hostačov - Zimní dovolená a zimní prázdniny na Vysočině
Hotel Chateau Hostačov
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Chateau Hostačov, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až čtvrtek 4. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 9450,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, zimní Super Last Minute, pobytové.
 
Hotel Chateau Hostačov - Zimní dovolená a zimní prázdniny na Vysočině
Hotel Chateau Hostačov
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Chateau Hostačov, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 27. únor až čtvrtek 4. březen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny na Vysočině, zimní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 9450,- Kč.
 
Chalupa U Pramenů Dyje - Panenská Rozsíčka - Zimní dovolená a zimní prázdniny na Vysočině
Chalupa U Pramenů Dyje - Panenská Rozsíčka
Rekreace v lokalitě Českomoravská Vysočina, v okresu Jihlava - Panenská Rozsíčka. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U Pramenů Dyje - Panenská Rozsíčka, je v délce 7 dní, v termínu od 27. února 2021 do 6. března 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 9009 Kč.
 
Chalupa Ve ztraceném ráji - Senorady - Zimní dovolená a zimní prázdniny na Vysočině
Chalupa Ve ztraceném ráji - Senorady
Rekreace v lokalitě Českomoravská Vysočina, v okresu Brno-venkov - Senorady. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Ve ztraceném ráji - Senorady, je v délce 7 dní, v termínu od 27. února 2021 do 6. března 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 9884 Kč.
 
Chata Hanička na Vysočině - Jakubov u Moravských B - Zimní dovolená a zimní prázdniny na Vysočině
Chata Hanička na Vysočině - Jakubov u Moravských B
Rekreace v lokalitě Českomoravská Vysočina, v okresu Třebíč - Jakubov u Moravských Budějovic. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Hanička na Vysočině - Jakubov u Moravských B, je v délce 7 dní, v termínu od 27. února 2021 do 6. března 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 8400 Kč.
 
Chata Ivetka - Věž - Zimní dovolená a zimní prázdniny na Vysočině
Chata Ivetka - Věž
Rekreace v lokalitě Českomoravská Vysočina, v okresu Havlíčkův Brod - Věž. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Ivetka - Věž, je v délce 7 dní, v termínu od 27. února 2021 do 6. března 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 6769 Kč.
 
Chata Květa - Útěchovice - Zimní dovolená a zimní prázdniny na Vysočině
Chata Květa - Útěchovice
Rekreace v lokalitě Českomoravská Vysočina, v okresu Pelhřimov - Útěchovice. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Květa - Útěchovice, je v délce 7 dní, v termínu od 27. února 2021 do 6. března 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 4900 Kč.
 
Chata Rekreační zařízení Čeřínek - Cejle - Zimní dovolená a zimní prázdniny na Vysočině
Chata Rekreační zařízení Čeřínek - Cejle
Rekreace v lokalitě Českomoravská Vysočina, v okresu Jihlava - Cejle. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Rekreační zařízení Čeřínek - Cejle, je v délce 7 dní, v termínu od 27. února 2021 do 6. března 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento zimní pobyt je v ceně 23402 Kč.
 
Mlýnhotel 1 - Zimní dovolená a zimní prázdniny na Vysočině
Mlýnhotel 1
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mlýnhotel 1, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až sobota 6. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 6330,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, zimní Super Last Minute, pobytové.
 
Penzion Vrchovina - Zimní dovolená a zimní prázdniny na Vysočině
Penzion Vrchovina
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Nové Město na Moravě, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vrchovina, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 27. únor až středa 3. březen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny na Vysočině, zimní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2690,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Bowling
 

Zobrazeno 1-10 z 250 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Vysočině

Vysočina podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata