Dovolená|Penziony|Ubytování

Vysočina v září

Ubytování na Vysočině v září 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Vysočině v září 2021. Luxusní ubytování Vysočina. Dovolená září 2021 na Vysočině pro rodiny s dětmi levně.

Ubytování na Vysočině v září 2021

Farma
★★
 
 • 5 450 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Farma, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pondělí 6. září, s vlastní dopravou, za 32 dní v ceně 5450,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: září, podzimní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
Grand - Třebíč
★★★★
 
 • 6 190 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Grand - Třebíč, Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand - Třebíč, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až pondělí 6. září, s vlastní dopravou, za 32 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v září, podzimní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, v aktuální ceně 6190,- Kč.
Mlýnhotel 1
★★★
👍👍👍👍
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Hotelová restaurace
 • TV
 
 • 1 810 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (20 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mlýnhotel 1, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pátek 3. září, s vlastní dopravou, za 32 dní v ceně 1810,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: září, podzimní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Mlýnhotel 1 je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Ski
★★★
 
 • 7 800 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 32 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v září, podzimní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 7800,- Kč.
Ski
★★★
 
 • 8 460 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 32 dní v ceně 8460,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: září, podzimní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, sportovní, lyžařské.
Ski
★★★
 
 • 6 300 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až pondělí 6. září, s vlastní dopravou, za 32 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v září, podzimní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 6300,- Kč.
Ski
★★★
 
 • 3 480 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až sobota 4. září, s vlastní dopravou, za 32 dní v ceně 3480,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: září, podzimní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, sportovní, lyžařské.
Ski
★★★
 
 • 5 160 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až pondělí 6. září, s vlastní dopravou, za 32 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v září, podzimní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 5160,- Kč.
U Černého Orla
★★★
 
 • 7 600 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 9. září, s vlastní dopravou, za 32 dní v ceně 7600,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: září, podzimní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
U Černého Orla
★★★
 
 • 2 360 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až pátek 3. září, s vlastní dopravou, za 32 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v září, podzimní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2360,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 275 nalezených

Ubytování na Vysočině 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Vysočině podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Vysočinu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Vysočině vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si na Vysočině žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou České Švýcarsko září nebo Janské Lázně září? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Jižní Čechy září případně Karlovy Vary září. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v Česku 2021.


Termíny ubytování na Vysočině můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Vysočina All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Vysočinu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Vysočině - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Vysočině podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Vysočině s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Vysočině.