Dovolená|Penziony|Ubytování

Farma - Vysočina

Ubytování Farma na Vysočině. Volné termíny 2021 / 2022. Rezervace pobytu online. Farma.

Farma - na Vysočině

Reklama

Farma
★★
 •  
 •  
  • 6 540 Kč

  Detail

  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Farma, v délce 7 dní. Pobyt na Vysočině ve volném termínu neděle 24. říjen až sobota 30. říjen, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 6540,- Kč. Ubytování Vysočina od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Hotel, podzimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
  Farma
  ★★
 •  
 •  
  • 7 630 Kč

  Detail

  Ubytování na Vysočině na podzim 2021 v regionu Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Farma, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 24. říjen až neděle 31. říjen, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Farma - Vysočina, podzimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 7630,- Kč.
  Farma
  ★★
 •  
 •  
  • 2 180 Kč

  Detail

  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Farma, v délce 3 dní. Pobyt na Vysočině ve volném termínu středa 27. říjen až pátek 29. říjen, s vlastní dopravou, za 6 dní v ceně 2180,- Kč. Ubytování Vysočina od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Hotel, podzimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně.

  Reklama

  Ubytování na Vysočině 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Vysočině podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Vysočinu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Vysočině vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si na Vysočině žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Liberec nebo Lipno 2021? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například ubytování Luhačovice případně ubytování Máchovo jezero 2021. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v Česku 2021.


  Termíny ubytování na Vysočině můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Vysočina All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Vysočinu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Vysočině - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Vysočině podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Vysočině s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Vysočině.