Dovolená|Penziony|Ubytování

Víkendy na Vysočině

Víkendy na Vysočině 2022. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí o víkendech 2022. Volné termíny 2022.

Víkendy na Vysočině

Ubytování na Vysočině v létě o prázdninách 2022 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla v regionu Vysočina v délce 3 dní - 2 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od pátku 8. července 2022 do neděle 10. července 2022 s vlastní dopravou od zítra. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: Víkendy na Vysočině, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, eurovíkendy, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1900,- Kč.
Víkendy na Vysočině
U Černého Orla
★★★
 
  • 1 900 Kč

Detail

Dovolená Vysočina 2022 v létě o prázdninách v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 3 dní - 2 nocí. Tento pobyt na Vysočině je aktuálně volný v termínu: středa 20. červenec až pátek 22. červenec 2022 s vlastní dopravou a termínem za 13 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu na Vysočině za aktuální cenu 1900,- Kč. Toto ubytování na Vysočině nabízí CA Invia.cz se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: víkendy, letní Last Minute, pobytové, sportovní, eurovíkendy, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
Víkendy na Vysočině
U Černého Orla
★★★
 
  • 1 900 Kč

Detail

Ubytování na Vysočině v létě o prázdninách 2022 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla v regionu Vysočina v délce 3 dní - 2 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od úterý 26. července 2022 do čtvrtka 28. července 2022 s vlastní dopravou od za 19 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: Víkendy na Vysočině, letní Last Minute, pobytové, sportovní, eurovíkendy, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1900,- Kč.
Víkendy na Vysočině - U Černého Orla
U Černého Orla
★★★
 
  • 1 900 Kč

Detail

Dovolená Vysočina 2022 v létě o prázdninách v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 3 dní - 2 nocí. Tento pobyt na Vysočině je aktuálně volný v termínu: středa 3. srpen až pátek 5. srpen 2022 s vlastní dopravou a termínem za 27 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu na Vysočině za aktuální cenu 1900,- Kč. Toto ubytování na Vysočině nabízí CA Invia.cz se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: víkendy, letní Last Minute, pobytové, sportovní, eurovíkendy, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
Víkendy na Vysočině - U Černého Orla
U Černého Orla
★★★
 
  • 1 900 Kč

Detail

Ubytování na Vysočině v létě o prázdninách 2022 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla v regionu Vysočina v délce 3 dní - 2 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od čtvrtka 11. srpna 2022 do soboty 13. srpna 2022 s vlastní dopravou od za 35 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: Víkendy na Vysočině, letní , pobytové, sportovní, eurovíkendy, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1900,- Kč.
Víkendy na Vysočině - U Černého Orla
U Černého Orla
★★★
 
  • 1 900 Kč

Detail

Dovolená Vysočina 2022 na podzim v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 3 dní - 2 nocí. Tento pobyt na Vysočině je aktuálně volný v termínu: pátek 2. září až neděle 4. září 2022 s vlastní dopravou a termínem za 57 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu na Vysočině za aktuální cenu 1900,- Kč. Toto ubytování na Vysočině nabízí CA Invia.cz se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: víkendy, podzimní , pobytové, sportovní, eurovíkendy, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
Víkendy na Vysočině - U Černého Orla
U Černého Orla
★★★
 
  • 1 900 Kč

Detail

Ubytování na Vysočině na podzim 2022 v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Business Jihlava v regionu Vysočina v délce 3 dní - 2 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od pondělí 5. září 2022 do středy 7. září 2022 s vlastní dopravou od za 60 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: Víkendy na Vysočině, podzimní , pobytové, eurovíkendy levně, v aktuální ceně 2310,- Kč.
Víkendy na Vysočině - Business Jihlava
Business Jihlava
★★★★
 
  • 2 310 Kč

Detail


Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Ubytování na Vysočině 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Vysočině podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Vysočinu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Vysočině vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si na Vysočině žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Šumava nebo Adršpach 2022? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například ubytování České Švýcarsko 2022/2023? Pokud preferujete ubytování tipu First Minute, vyberte si například ubytování Český ráj 2022. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR - například z oblíbených chat a chalup Chalupy 2022.


Termíny ubytování na Vysočině můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Vysočina All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Vysočinu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Vysočině - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Vysočině podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Vysočině s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Vysočině.