Dovolená|Penziony|Ubytování

Víkendové pobyty na Vysočině 2022

Víkendové pobyty na Vysočině. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2022. Luxusní ubytování na Vysočině. Volné termíny 2022.

Víkendové pobyty Vysočina 2022

Business Jihlava
★★★★
 
  • 5 775 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Business Jihlava, v délce 6 dní. Pobyt na Vysočině ve volném termínu pátek 28. leden až středa 2. únor, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 5775,- Kč. Ubytování Vysočina od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: víkendové pobyty, zimní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, eurovíkendy.
Business Jihlava
★★★★
 
  • 8 085 Kč

Detail

Ubytování na Vysočině v zimě 2022 v regionu Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Business Jihlava, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 4. únor až pátek 11. únor, s vlastní dopravou, za 11 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Víkendové pobyty na Vysočině 2022, zimní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 8085,- Kč.
Business Jihlava
★★★★
 
  • 1 155 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Business Jihlava, v délce 2 dní. Pobyt na Vysočině ve volném termínu čtvrtek 17. únor až pátek 18. únor, s vlastní dopravou, za 24 dní v ceně 1155,- Kč. Ubytování Vysočina od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: víkendové pobyty, zimní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, eurovíkendy levně.
Business Jihlava
★★★★
 
  • 8 085 Kč

Detail

Ubytování na Vysočině v zimě 2022 v regionu Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Business Jihlava, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 20. únor až neděle 27. únor, s vlastní dopravou, za 27 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Víkendové pobyty na Vysočině 2022, zimní Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 8085,- Kč.
Business Jihlava
★★★★
 
  • 6 930 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Business Jihlava, v délce 7 dní. Pobyt na Vysočině ve volném termínu sobota 5. březen až pátek 11. březen, s vlastní dopravou, za 40 dní v ceně 6930,- Kč. Ubytování Vysočina od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: víkendové pobyty, jarní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, eurovíkendy.
Business Jihlava
★★★★
 
  • 6 930 Kč

Detail

Ubytování na Vysočině na jaře 2022 v regionu Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Business Jihlava, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 9. březen až úterý 15. březen, s vlastní dopravou, za 44 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Víkendové pobyty na Vysočině 2022, jarní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 6930,- Kč.
Business Jihlava
★★★★
 
  • 8 085 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Business Jihlava, v délce 8 dní. Pobyt na Vysočině ve volném termínu středa 16. březen až středa 23. březen, s vlastní dopravou, za 51 dní v ceně 8085,- Kč. Ubytování Vysočina od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: víkendové pobyty, jarní dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, eurovíkendy.
Business Jihlava
★★★★
 
  • 6 930 Kč

Detail

Ubytování na Vysočině na jaře 2022 v regionu Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Business Jihlava, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 4. duben až neděle 10. duben, s vlastní dopravou, za 70 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Víkendové pobyty na Vysočině 2022, jarní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 6930,- Kč.
U Černého Orla
★★★
 
  • 3 800 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 5 dní. Pobyt na Vysočině ve volném termínu pátek 8. duben až úterý 12. duben, s vlastní dopravou, za 74 dní v ceně 3800,- Kč. Ubytování Vysočina od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: víkendové pobyty, jarní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, eurovíkendy, cyklistické, vhodné pro seniory.
U Černého Orla
★★★
 
  • 1 900 Kč

Detail

Ubytování na Vysočině na jaře 2022 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 17. duben až úterý 19. duben, s vlastní dopravou, za 83 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Víkendové pobyty na Vysočině 2022, jarní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, eurovíkendy, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1900,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 28 nalezených

Ubytování na Vysočině 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Vysočině podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Vysočinu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Vysočině vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si na Vysočině žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Praha víkendové pobyty nebo Rožnov víkendové pobyty? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Špindlerův Mlýn víkendové pobyty případně Šumava víkendové pobyty. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v Česku 2022.


Termíny ubytování na Vysočině můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Vysočina All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Vysočinu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Vysočině - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Vysočině podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Vysočině s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Vysočině.