Dovolená|Penziony|Ubytování

Super Last Minute Vysočina 2021

Super Last Minute Vysočina. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování na Vysočině. Super Last Minute dovolená Vysočina pro rodiny s dětmi levně.

Super Last Minute na Vysočině

Mlýnhotel 1
★★★
👍👍👍👍
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Hotelová restaurace
 • TV
 
 • 1 810 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (19 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mlýnhotel 1, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. červen až pátek 18. červen, s vlastní dopravou, za -0 dní v ceně 1810,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Mlýnhotel 1 je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Orea Resort Devět Skal
★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • TV
 • Tenis
 • Vnitřní bazén
 
 • 3 610 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (115 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Milovy, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orea Resort Devět Skal, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 16. červen až neděle 20. červen, s vlastní dopravou, za -0 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Vysočina 2021, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, v aktuální ceně 3610,- Kč. Recenze Orea Resort Devět Skal je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ski Aréna Vysočina
★★
 
 • 1 990 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski Aréna Vysočina, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. červen až sobota 19. červen, s vlastní dopravou, za -0 dní v ceně 1990,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
Ski Aréna Vysočina
★★
 
 • 4 320 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski Aréna Vysočina, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 16. červen až úterý 22. červen, s vlastní dopravou, za -0 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Vysočina 2021, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 4320,- Kč.
Ski Aréna Vysočina
★★
 
 • 5 200 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski Aréna Vysočina, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. červen až pondělí 21. červen, s vlastní dopravou, za -0 dní v ceně 5200,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.
Ski Aréna Vysočina
★★
 
 • 663 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski Aréna Vysočina, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 16. červen až čtvrtek 17. červen, s vlastní dopravou, za -0 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Vysočina 2021, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 663,- Kč.
Mlýnhotel 1
★★★
👍👍👍👍
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Hotelová restaurace
 • TV
 
 • 1 940 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (19 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mlýnhotel 1, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. červen až neděle 20. červen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 1940,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Mlýnhotel 1 je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Ski
★★★
 
 • 1 570 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 17. červen až pondělí 21. červen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Vysočina 2021, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové levně, v aktuální ceně 1570,- Kč.
U Černého Orla
★★★
 
 • 8 260 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. červen až čtvrtek 24. červen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 8260,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
U Černého Orla
★★★
 
 • 7 080 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 17. červen až středa 23. červen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Vysočina 2021, letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 7080,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 86 nalezených

Ubytování na Vysočině 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Vysočině podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Vysočinu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Vysočině vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si na Vysočině žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Orlické hory Super Last Minute nebo Pálava Super Last Minute? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Praha Super Last Minute případně Rožnov Super Last Minute. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v Česku 2021.


Termíny ubytování na Vysočině můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Vysočina All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Vysočinu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Vysočině - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Vysočině podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Vysočině s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Vysočině.