Ubytování na Vysočině v srpnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Vysočině v srpnu 2021. Luxusní ubytování Vysočina. Dovolená srpen 2021 na Vysočině pro rodiny s dětmi levně.

Vysočina    >    

Vysočina v srpnu

Vyhledávání ubytování na Vysočině

Ubytování na Vysočině v srpnu 2021

Hotel U Černého Orla - Vysočina v srpnu
Hotel U Černého Orla
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Telč, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Černého Orla, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s vlastní dopravou, za 108 dní v ceně 7080,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
  • Bezbariérový přístup
  • Wifi zdarma
 
Mlýnhotel 1 - Vysočina v srpnu
Mlýnhotel 1
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mlýnhotel 1, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 6. srpen, s vlastní dopravou, za 108 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Vysočina v srpnu, letní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 3230,- Kč.
 
Mlýnhotel 1 - Vysočina v srpnu
Mlýnhotel 1
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mlýnhotel 1, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s vlastní dopravou, za 108 dní v ceně 3880,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové.
 
Nové Město Na Moravě - Hotel Ski - Vysočina v srpnu
Nové Město Na Moravě - Hotel Ski
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Nové Město na Moravě, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nové Město Na Moravě - Hotel Ski, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s vlastní dopravou, za 108 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v srpnu, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 8375,- Kč.
 
Orea Resort Devět Skal - Vysočina v srpnu
Orea Resort Devět Skal
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Milovy, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orea Resort Devět Skal, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s vlastní dopravou, za 108 dní v ceně 10350,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové.
 
Ski Hotel Vysočina - Vysočina v srpnu
Ski Hotel Vysočina
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski Hotel Vysočina, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s vlastní dopravou, za 108 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Vysočina v srpnu, letní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 3520,- Kč.
 
Wellness Penzion Medličky - Vysočina v srpnu
Wellness Penzion Medličky
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Švábov, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Penzion Medličky, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s vlastní dopravou, za 108 dní v ceně 6130,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové.
 
Hotel Ski - Vysočina v srpnu
Hotel Ski
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Nové Město na Moravě, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ski, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 2. srpen až středa 4. srpen, s vlastní dopravou, za 109 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v srpnu, letní First Minute, pobytové levně se slevou 39 %, v aktuální ceně 2710,- Kč.
 
Hotel Orea Resort Devět Skal - Vysočina v srpnu
Hotel Orea Resort Devět Skal
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Milovy, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Orea Resort Devět Skal, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až úterý 3. srpen, s vlastní dopravou, za 109 dní v ceně 950,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové levně.
 
Hotel Ski - Vysočina v srpnu
Hotel Ski
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Nové Město na Moravě, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ski, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 2. srpen až středa 4. srpen, s vlastní dopravou, za 109 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v srpnu, letní First Minute, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2520,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 201 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Vysočině

Vysočina podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata