Vysočina se slevou. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022 se slevou. Dovolená Vysočina pro rodiny s dětmi levně.

Vysočina    >    

Vysočina se slevou

Vyhledávání ubytování na Vysočině

Vysočina se slevou podle termínu

Holetín - Vysočina se slevou
Holetín
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Vysočina v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holetín, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 3070,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: sleva, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 32 %.
 
Hotel Ski - Vysočina se slevou
Hotel Ski
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Nové Město na Moravě, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ski, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 18. duben až neděle 25. duben, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina se slevou, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 40 %, v aktuální ceně 7940,- Kč.
 
Hotel Ski - Vysočina se slevou
Hotel Ski
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Nové Město na Moravě, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ski, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až pátek 23. duben, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 5750,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: sleva, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 40 %.
 
Zámek Dukovany - Vysočina se slevou
Zámek Dukovany
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zámek Dukovany, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 20. duben až pondělí 26. duben, s vlastní dopravou, za 5 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Vysočina se slevou, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 5106,- Kč.
 
Resort Devět Skal - Vysočina se slevou
Resort Devět Skal
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Milovy, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Devět Skal, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až čtvrtek 29. duben, s vlastní dopravou, za 8 dní v ceně 4710,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: sleva, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně se slevou 6 %.
 
Zámek Dukovany - Vysočina se slevou
Zámek Dukovany
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zámek Dukovany, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 26. duben až čtvrtek 29. duben, s vlastní dopravou, za 11 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Vysočina se slevou, jarní Last Minute, pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 2553,- Kč.
 
Resort Devět Skal - Vysočina se slevou
Resort Devět Skal
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Milovy, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Devět Skal, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. duben až neděle 2. květen, s vlastní dopravou, za 13 dní v ceně 3140,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: sleva, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně se slevou 9 %.
 
Resort Devět Skal - Vysočina se slevou
Resort Devět Skal
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Milovy, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Resort Devět Skal, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 30. duben až pátek 7. květen, s vlastní dopravou, za 15 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Vysočina se slevou, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 5495,- Kč.
 
Hotel Ski - Vysočina se slevou
Hotel Ski
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Nové Město na Moravě, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ski, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až úterý 11. květen, s vlastní dopravou, za 22 dní v ceně 4650,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: sleva, jarní Last Minute, pobytové levně se slevou 40 %.
 
Hotel Ski - Vysočina se slevou
Hotel Ski
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Nové Město na Moravě, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ski, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 8. květen až úterý 11. květen, s vlastní dopravou, za 23 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina se slevou, jarní Last Minute, pobytové levně se slevou 40 %, v aktuální ceně 3550,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 70 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Vysočině

Vysočina podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata