Ubytování na Vysočině v prosinci 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Vysočině v prosinci 2021. Luxusní ubytování Vysočina. Dovolená prosinec 2021 na Vysočině pro rodiny s dětmi levně.

VysoÄŤina    >    

VysoÄŤina v prosinci

Vyhledávání ubytování na Vysočině

Ubytování na Vysočině v prosinci 2021

Hotel Ski - VysoÄŤina v prosinci
Hotel Ski
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Nové Město na Moravě, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ski, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až pondělí 6. prosinec, s vlastní dopravou, za 206 dní v ceně 4650,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové levně se slevou 40 %.
 
Hájenka Blatky - Vysočina v prosinci
Hájenka Blatky
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hájenka Blatky, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 3. prosinec až úterý 7. prosinec, s vlastní dopravou, za 207 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Vysočina v prosinci, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 672,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • DomácĂ­ zvĂ­Ĺ™ata povolena
 
Mlýnhotel 1 - Vysočina v prosinci
Mlýnhotel 1
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mlýnhotel 1, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až pátek 10. prosinec, s vlastní dopravou, za 207 dní v ceně 6330,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové.
 
Ski Aréna Vysočina - Nové Město Na Moravě - Vysočina v prosinci
Ski Aréna Vysočina - Nové Město Na Moravě
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski Aréna Vysočina - Nové Město Na Moravě, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 3. prosinec až pátek 10. prosinec, s vlastní dopravou, za 207 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v prosinci, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 8750,- Kč.
 
Wellness Penzion MedliÄŤky - VysoÄŤina v prosinci
Wellness Penzion MedliÄŤky
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Švábov, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Penzion Medličky, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až pátek 10. prosinec, s vlastní dopravou, za 207 dní v ceně 9240,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové.
 
Wellness Penzion MedliÄŤky - VysoÄŤina v prosinci
Wellness Penzion MedliÄŤky
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Švábov, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Penzion Medličky, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 3. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 207 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Vysočina v prosinci, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2250,- Kč.
 
Wellness Penzion MedliÄŤky - VysoÄŤina v prosinci
Wellness Penzion MedliÄŤky
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Švábov, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Penzion Medličky, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až pátek 10. prosinec, s vlastní dopravou, za 207 dní v ceně 7150,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové.
 
Mlýnhotel 1 - Vysočina v prosinci
Mlýnhotel 1
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mlýnhotel 1, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 4. prosinec až středa 8. prosinec, s vlastní dopravou, za 208 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Vysočina v prosinci, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2590,- Kč.
 
Ski Aréna Vysočina - Nové Město Na Moravě - Vysočina v prosinci
Ski Aréna Vysočina - Nové Město Na Moravě
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski Aréna Vysočina - Nové Město Na Moravě, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s vlastní dopravou, za 208 dní v ceně 8750,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové.
 
Wellness Penzion MedliÄŤky - VysoÄŤina v prosinci
Wellness Penzion MedliÄŤky
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Švábov, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Penzion Medličky, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s vlastní dopravou, za 208 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v prosinci, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 9240,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 60 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Vysočině

Vysočina podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata