Vysočina s polopenzí. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí s polopenzí 2021 / 2022. Luxusní ubytování na Vysočině. Dovolená Vysočina pro rodiny s dětmi levně.

Vysočina    >    

Vysočina s polopenzí

Vyhledávání ubytování na Vysočině

Vysočina s polopenzí podle odjezdu

Hotel Žákova Hora - Vysočina s polopenzí
Hotel Žákova Hora
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Herálec, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Žákova Hora, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až středa 21. duben, s vlastní dopravou, zítra v ceně 3990,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Mlýnhotel 1 - Vysočina s polopenzí
Mlýnhotel 1
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mlýnhotel 1, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 16. duben až pátek 23. duben, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina s polopenzí, jarní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 6330,- Kč.
 
Orea Resort Devět Skal - Vysočina s polopenzí
Orea Resort Devět Skal
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Milovy, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orea Resort Devět Skal, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až pátek 23. duben, s vlastní dopravou, zítra v ceně 9120,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, jarní Super Last Minute, pobytové.
 
Orea Resort Devět Skal Vysočina - Vysočina s polopenzí
Orea Resort Devět Skal Vysočina
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Milovy, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orea Resort Devět Skal Vysočina, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 16. duben až neděle 18. duben, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina s polopenzí, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 2660,- Kč.
 
Wellness Penzion Medličky - Vysočina s polopenzí
Wellness Penzion Medličky
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Švábov, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Penzion Medličky, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až pátek 23. duben, s vlastní dopravou, zítra v ceně 9240,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, jarní Super Last Minute, pobytové.
 
Ski Aréna Vysočina - Nové Město Na Moravě - Vysočina s polopenzí
Ski Aréna Vysočina - Nové Město Na Moravě
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski Aréna Vysočina - Nové Město Na Moravě, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina s polopenzí, jarní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 8750,- Kč.
 
Ski Hotel Vysočina - Vysočina s polopenzí
Ski Hotel Vysočina
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski Hotel Vysočina, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až čtvrtek 22. duben, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 5200,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Hotel Ski - Vysočina s polopenzí
Hotel Ski
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Nové Město na Moravě, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ski, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 18. duben až neděle 25. duben, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina s polopenzí, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 40 %, v aktuální ceně 7940,- Kč.
 
Hotel Ski - Vysočina s polopenzí
Hotel Ski
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Nové Město na Moravě, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ski, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až pátek 23. duben, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 5750,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 40 %.
 
Hotel U Černého Orla - Vysočina s polopenzí
Hotel U Černého Orla
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Telč, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Černého Orla, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 18. duben až neděle 25. duben, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina s polopenzí, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 8260,- Kč.
  • Bezbariérový přístup
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 568 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Vysočině

Vysočina podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata