Dovolená|Penziony|Ubytování

Vysočina s polopenzí 2021

Vysočina s polopenzí. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí s polopenzí 2021. Luxusní ubytování na Vysočině. Dovolená Vysočina pro rodiny s dětmi levně.

Vysočina s polopenzí - volné termíny

Líšeňský Dvůr (Sněžné)
★★
 • Golf
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Tenis
 • Wifi zdarma
 • 10 727 Kč
 • 9 440 Kč
 • - 12 %
 • Detail

  Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Líšeňský Dvůr (Sněžné), v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 9440,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, letní Super Last Minute, pobytové, lázeňské levně se slevou 12 %.
  U Černého Orla
  ★★★
   
  • 9 440 Kč

  Detail

  Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až pondělí 9. srpen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina s polopenzí 2021, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 9440,- Kč.
  U Černého Orla
  ★★★
   
  • 8 260 Kč

  Detail

  Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 8260,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
  Penzion Vrchovina
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • Bar
  • Bowling
  • Hotelová restaurace
  • Klidná lokalita
  • TV
   
  • 2 020 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (28 hodnocení)
  Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Nové Město na Moravě, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vrchovina, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 2. srpen až čtvrtek 5. srpen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina s polopenzí 2021, letní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2020,- Kč. Recenze Penzion Vrchovina je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  U Černého Orla
  ★★★
   
  • 5 900 Kč

  Detail

  Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až sobota 7. srpen, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 5900,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
  U Černého Orla
  ★★★
   
  • 9 440 Kč

  Detail

  Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 2. srpen až úterý 10. srpen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina s polopenzí 2021, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 9440,- Kč.
  U Černého Orla
  ★★★
   
  • 8 260 Kč

  Detail

  Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 9. srpen, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 8260,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
  U Černého Orla
  ★★★
   
  • 9 440 Kč

  Detail

  Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 3. srpen až středa 11. srpen, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina s polopenzí 2021, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 9440,- Kč.
  Mlýnhotel 1
  ★★★
  👍👍👍👍
  • Dětský bazén
  • Dětský koutek
  • Hotelová restaurace
  • TV
   
  • 3 620 Kč

  Detail

  3.9/5 Skvělé (20 hodnocení)
  Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mlýnhotel 1, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až neděle 8. srpen, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 3620,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, letní Super Last Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Mlýnhotel 1 je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Ski
  ★★★
   
  • 2 280 Kč

  Detail

  Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 4. srpen až pátek 6. srpen, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina s polopenzí 2021, letní Super Last Minute, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2280,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 507 nalezených

  Ubytování na Vysočině 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Vysočině podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Vysočinu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Vysočině vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si na Vysočině žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Lipno polopenze nebo Luhačovice polopenze? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Máchovo jezero polopenze případně Orlické hory polopenze. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v Česku 2021.


  Termíny ubytování na Vysočině můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Vysočina All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Vysočinu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Vysočině - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Vysočině podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Vysočině s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Vysočině.