Dovolená|Penziony|Ubytování

Podzimní dovolená na Vysočině

Podzimní dovolená na Vysočině. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování na Vysočině na podzim. Dovolená Vysočina pro rodiny s dětmi levně.

Vysočina na podzim - volné termíny

Farma
★★
 
 • 4 360 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Farma, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až neděle 5. září, s vlastní dopravou, za 77 dní v ceně 4360,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
Farma
★★
 
 • 2 180 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Farma, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až pátek 3. září, s vlastní dopravou, za 77 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená na Vysočině, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 2180,- Kč.
Mlýnhotel 1
★★★
👍👍👍👍
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Hotelová restaurace
 • TV
 
 • 2 590 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (19 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mlýnhotel 1, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až neděle 5. září, s vlastní dopravou, za 77 dní v ceně 2590,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Mlýnhotel 1 je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Ski
★★★
 
 • 880 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až pátek 3. září, s vlastní dopravou, za 77 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená na Vysočině, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové levně, v aktuální ceně 880,- Kč.
Ski
★★★
 
 • 7 800 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 77 dní v ceně 7800,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, sportovní, lyžařské.
Ski Aréna Vysočina
★★
 
 • 790 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski Aréna Vysočina, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 2. září, s vlastní dopravou, za 77 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená na Vysočině, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 790,- Kč.
Ski Aréna Vysočina
★★
 
 • 5 530 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski Aréna Vysočina, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 77 dní v ceně 5530,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.
Ski Aréna Vysočina
★★
 
 • 8 750 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski Aréna Vysočina, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 77 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená na Vysočině, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, v aktuální ceně 8750,- Kč.
Ski Aréna Vysočina
★★
 
 • 6 250 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski Aréna Vysočina, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pondělí 6. září, s vlastní dopravou, za 77 dní v ceně 6250,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové.
U Černého Orla
★★★
 
 • 9 440 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 9. září, s vlastní dopravou, za 77 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená na Vysočině, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 9440,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 763 nalezených

Ubytování na Vysočině 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Vysočině podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Vysočinu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Vysočině vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si na Vysočině žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Lipno podzimní dovolená nebo Luhačovice podzimní dovolená? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Máchovo jezero podzimní dovolená případně Orlické hory podzimní dovolená. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v Česku 2021.


Termíny ubytování na Vysočině můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Vysočina All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Vysočinu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Vysočině - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Vysočině podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Vysočině s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Vysočině.