Dovolená|Penziony|Ubytování

Luxusní dovolená na Vysočině 2022

Luxusní dovolená na Vysočině. To nejlepší na Vysočině. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2022. Luxusní ubytování na Vysočině. Volné termíny 2022.

Luxusní dovolená Vysočina 2022

Business Jihlava
★★★★
 
  • 5 775 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Business Jihlava, v délce 6 dní. Pobyt na Vysočině ve volném termínu pátek 28. leden až středa 2. únor, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 5775,- Kč. Ubytování Vysočina od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: luxusní dovolená, zimní Super Last Minute, pobytové, eurovíkendy.
Business Jihlava
★★★★
 
  • 8 085 Kč

Detail

Ubytování na Vysočině v zimě 2022 v regionu Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Business Jihlava, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 4. únor až pátek 11. únor, s vlastní dopravou, za 11 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Luxusní dovolená na Vysočině 2022, zimní Last Minute, pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 8085,- Kč.
Business Jihlava
★★★★
 
  • 1 155 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Business Jihlava, v délce 2 dní. Pobyt na Vysočině ve volném termínu čtvrtek 17. únor až pátek 18. únor, s vlastní dopravou, za 24 dní v ceně 1155,- Kč. Ubytování Vysočina od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: luxusní dovolená, zimní Last Minute, pobytové, eurovíkendy levně.
Grand - Třebíč
★★★★
 
  • 4 990 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Krásný hotel.Prostředí i lidé v něm velice milí a vstřícní.Celková spokojenost s hotelem.

Ubytování na Vysočině v zimě 2022 v regionu Grand - Třebíč, Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand - Třebíč, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 17. únor až pondělí 21. únor, s vlastní dopravou, za 24 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Luxusní dovolená na Vysočině 2022, zimní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 4990,- Kč.
Grand - Třebíč
★★★★
 
  • 6 190 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Krásný hotel.Prostředí i lidé v něm velice milí a vstřícní.Celková spokojenost s hotelem.

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Grand - Třebíč, Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand - Třebíč, v délce 6 dní. Pobyt na Vysočině ve volném termínu sobota 19. únor až čtvrtek 24. únor, s vlastní dopravou, za 26 dní v ceně 6190,- Kč. Ubytování Vysočina od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: luxusní dovolená, zimní Last Minute, pobytové.
Business Jihlava
★★★★
 
  • 8 085 Kč

Detail

Ubytování na Vysočině v zimě 2022 v regionu Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Business Jihlava, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 20. únor až neděle 27. únor, s vlastní dopravou, za 27 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Luxusní dovolená na Vysočině 2022, zimní Last Minute, pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 8085,- Kč.
Grand - Třebíč
★★★★
 
  • 4 990 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Krásný hotel.Prostředí i lidé v něm velice milí a vstřícní.Celková spokojenost s hotelem.

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Grand - Třebíč, Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand - Třebíč, v délce 5 dní. Pobyt na Vysočině ve volném termínu neděle 20. únor až čtvrtek 24. únor, s vlastní dopravou, za 27 dní v ceně 4990,- Kč. Ubytování Vysočina od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: luxusní dovolená, zimní Last Minute, pobytové.
Business Jihlava
★★★★
 
  • 6 930 Kč

Detail

Ubytování na Vysočině na jaře 2022 v regionu Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Business Jihlava, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 5. březen až pátek 11. březen, s vlastní dopravou, za 40 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Luxusní dovolená na Vysočině 2022, jarní , pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 6930,- Kč.
Business Jihlava
★★★★
 
  • 6 930 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Business Jihlava, v délce 7 dní. Pobyt na Vysočině ve volném termínu středa 9. březen až úterý 15. březen, s vlastní dopravou, za 44 dní v ceně 6930,- Kč. Ubytování Vysočina od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: luxusní dovolená, jarní , pobytové, eurovíkendy.
Business Jihlava
★★★★
 
  • 8 085 Kč

Detail

Ubytování na Vysočině na jaře 2022 v regionu Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Business Jihlava, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 16. březen až středa 23. březen, s vlastní dopravou, za 51 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Luxusní dovolená na Vysočině 2022, jarní , pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 8085,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 30 nalezených

Ubytování na Vysočině 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Vysočině podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Vysočinu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Vysočině vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si na Vysočině žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Janské Lázně luxusní dovolená nebo Jižní Čechy luxusní dovolená? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Karlovy Vary luxusní dovolená případně Krkonoše luxusní dovolená. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v Česku 2022.


Termíny ubytování na Vysočině můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Vysočina All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Vysočinu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Vysočině - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Vysočině podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Vysočině s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Vysočině.