Dovolená|Penziony|Ubytování

Luxusní dovolená Vysočina 2021

Luxusní dovolená na Vysočině. To nejlepší na Vysočině. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování na Vysočině.

Luxusní dovolená Vysočina - volné termíny

Grand - Třebíč
★★★★
 
  • 6 190 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand - Třebíč, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 23. červen až pondělí 28. červen, s vlastní dopravou, za 7 dní v ceně 6190,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: luxusní dovolená, letní Last Minute, pobytové.
Grand - Třebíč
★★★★
 
  • 6 190 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand - Třebíč, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 27. červen až pátek 2. červenec, s vlastní dopravou, za 11 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Luxusní dovolená Vysočina 2021, letní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 6190,- Kč.
Grand - Třebíč
★★★★
 
  • 4 990 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand - Třebíč, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. červen až neděle 4. červenec, s vlastní dopravou, za 14 dní v ceně 4990,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: luxusní dovolená, letní Last Minute, pobytové.
Grand - Třebíč
★★★★
 
  • 6 190 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand - Třebíč, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 30. červen až pondělí 5. červenec, s vlastní dopravou, za 14 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Luxusní dovolená Vysočina 2021, letní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 6190,- Kč.
Grand - Třebíč
★★★★
 
  • 6 190 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand - Třebíč, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 6. červenec, s vlastní dopravou, za 15 dní v ceně 6190,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: luxusní dovolená, letní Last Minute, pobytové.
Grand - Třebíč
★★★★
 
  • 6 190 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand - Třebíč, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 5. červenec až sobota 10. červenec, s vlastní dopravou, za 19 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Luxusní dovolená Vysočina 2021, letní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 6190,- Kč.
Grand - Třebíč
★★★★
 
  • 6 190 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand - Třebíč, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. červenec až pondělí 12. červenec, s vlastní dopravou, za 21 dní v ceně 6190,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: luxusní dovolená, letní Last Minute, pobytové.
Business Jihlava
★★★★
 
  • 6 825 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Business Jihlava, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 10. červenec až sobota 17. červenec, s vlastní dopravou, za 24 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Luxusní dovolená Vysočina 2021, letní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 6825,- Kč.
Grand - Třebíč
★★★★
 
  • 6 190 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand - Třebíč, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. červenec až úterý 20. červenec, s vlastní dopravou, za 29 dní v ceně 6190,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: luxusní dovolená, letní Last Minute, pobytové.
Grand - Třebíč
★★★★
 
  • 6 190 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand - Třebíč, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 16. červenec až středa 21. červenec, s vlastní dopravou, za 30 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Luxusní dovolená Vysočina 2021, letní , pobytové, v aktuální ceně 6190,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 44 nalezených

Ubytování na Vysočině 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Vysočině podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Vysočinu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Vysočině vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si na Vysočině žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Jižní Čechy luxusní dovolená nebo Karlovy Vary luxusní dovolená? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Krkonoše luxusní dovolená případně Liberec luxusní dovolená. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v Česku 2021.


Termíny ubytování na Vysočině můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Vysočina All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Vysočinu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Vysočině - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Vysočině podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Vysočině s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Vysočině.