Dovolená|Penziony|Ubytování

Vysočina v listopadu

Ubytování na Vysočině v listopadu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Vysočině v listopadu 2021. Luxusní ubytování Vysočina. Dovolená listopad 2021 na Vysočině pro rodiny s dětmi levně.

Ubytování na Vysočině v listopadu 2021

Ski
★★★
 • 9 583 Kč
 • 5 750 Kč
 • - 40 %
 • Detail

  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až sobota 6. listopad, s vlastní dopravou, za 138 dní v ceně 5750,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: listopad, podzimní First Minute, pobytové levně se slevou 40 %.
  Ski
  ★★★
   
  • 1 960 Kč

  Detail

  Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 1. listopad až sobota 6. listopad, s vlastní dopravou, za 138 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Vysočina v listopadu, podzimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1960,- Kč.
  Ski
  ★★★
   
  • 7 020 Kč

  Detail

  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až neděle 7. listopad, s vlastní dopravou, za 138 dní v ceně 7020,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: listopad, podzimní First Minute, sportovní, lyžařské.
  Ski Aréna Vysočina
  ★★
   
  • 5 180 Kč

  Detail

  Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski Aréna Vysočina, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 1. listopad až pondělí 8. listopad, s vlastní dopravou, za 138 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Vysočina v listopadu, podzimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 5180,- Kč.
  Ski Aréna Vysočina
  ★★
   
  • 8 750 Kč

  Detail

  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski Aréna Vysočina, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až pondělí 8. listopad, s vlastní dopravou, za 138 dní v ceně 8750,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: listopad, podzimní First Minute, pobytové.
  Ski
  ★★★
   
  • 1 820 Kč

  Detail

  Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 2. listopad až pátek 5. listopad, s vlastní dopravou, za 139 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Vysočina v listopadu, podzimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1820,- Kč.
  Ski
  ★★★
   
  • 830 Kč

  Detail

  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. listopad až čtvrtek 4. listopad, s vlastní dopravou, za 139 dní v ceně 830,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: listopad, podzimní First Minute, pobytové levně.
  Ski
  ★★★
   
  • 1 350 Kč

  Detail

  Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 2. listopad až čtvrtek 4. listopad, s vlastní dopravou, za 139 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Vysočina v listopadu, podzimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1350,- Kč.
  Ski Aréna Vysočina
  ★★
   
  • 8 750 Kč

  Detail

  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski Aréna Vysočina, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. listopad až úterý 9. listopad, s vlastní dopravou, za 139 dní v ceně 8750,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: listopad, podzimní First Minute, pobytové.
  Wellness Penzion Medličky
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • Dětské hřiště
  • Hotelová restaurace
  • TV
  • Vnitřní bazén
  • Volejbal
  • Wifi zdarma
   
  • 2 860 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (16 hodnocení)
  Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Švábov, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Penzion Medličky, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 2. listopad až čtvrtek 4. listopad, s vlastní dopravou, za 139 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v listopadu, podzimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2860,- Kč. Recenze Wellness Penzion Medličky je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

  Zobrazeno 1-10 z 142 nalezených

  Ubytování na Vysočině 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Vysočině podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Vysočinu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Vysočině vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si na Vysočině žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Jižní Čechy listopad nebo Karlovy Vary listopad? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Krkonoše listopad případně Liberec listopad. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v Česku 2021.


  Termíny ubytování na Vysočině můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Vysočina All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Vysočinu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Vysočině - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Vysočině podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Vysočině s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Vysočině.