Ubytování na Vysočině v květnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Vysočině v květnu 2021. Luxusní ubytování Vysočina. Dovolená květen 2021 na Vysočině pro rodiny s dětmi levně.

Vysočina    >    

Vysočina v květnu

Vyhledávání ubytování na Vysočině

Ubytování na Vysočině v květnu 2021

Hotel Farma - Vysočina v květnu
Hotel Farma
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Pelhřimov, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Farma, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 11. květen až čtvrtek 13. květen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 2180,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně.
 
Hotel U Černého Orla - Vysočina v květnu
Hotel U Černého Orla
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Telč, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Černého Orla, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 11. květen až úterý 18. květen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Vysočina v květnu, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 6650,- Kč.
  • Bezbariérový přístup
  • Wifi zdarma
 
Hotel U Černého Orla - Vysočina v květnu
Hotel U Černého Orla
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Telč, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Černého Orla, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 11. květen až úterý 18. květen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 8260,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: květen, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
  • Bezbariérový přístup
  • Wifi zdarma
 
Wellness Penzion Medličky - Vysočina v květnu
Wellness Penzion Medličky
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Švábov, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Penzion Medličky, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 11. květen až sobota 15. květen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v květnu, jarní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 5340,- Kč.
 
Wellness Penzion Medličky - Vysočina v květnu
Wellness Penzion Medličky
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Švábov, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Penzion Medličky, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 11. květen až pátek 14. květen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 4130,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: květen, jarní Super Last Minute, pobytové.
 
Hotel Orea Resort Devět Skal - Vysočina v květnu
Hotel Orea Resort Devět Skal
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Milovy, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Orea Resort Devět Skal, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 12. květen až čtvrtek 13. květen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Vysočina v květnu, jarní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 780,- Kč.
 
Hotel U Černého Orla - Vysočina v květnu
Hotel U Černého Orla
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Telč, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Černého Orla, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 12. květen až neděle 16. květen, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 3800,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
  • Bezbariérový přístup
  • Wifi zdarma
 
Hotel U Černého Orla - Vysočina v květnu
Hotel U Černého Orla
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Telč, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Černého Orla, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 12. květen až středa 19. květen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v květnu, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 8260,- Kč.
  • Bezbariérový přístup
  • Wifi zdarma
 
Hotel Farma - Vysočina v květnu
Hotel Farma
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Pelhřimov, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Farma, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 13. květen až sobota 15. květen, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 2180,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně.
 
Mlýnhotel 1 - Vysočina v květnu
Mlýnhotel 1
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mlýnhotel 1, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 13. květen až neděle 16. květen, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Vysočina v květnu, jarní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1940,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 153 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Vysočině

Vysočina podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata