First Minute Vysočina. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování na Vysočině First Minute. Dovolená Vysočina pro rodiny s dětmi levně.

Vysočina    >    

First Minute Vysočina

Vyhledávání ubytování na Vysočině

Pobyty podle termínu

Hotel Farma - First Minute Vysočina
Hotel Farma
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Pelhřimov, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Farma, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. červen až pátek 11. červen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 4360,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
 
Hotel U Černého Orla - First Minute Vysočina
Hotel U Černého Orla
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Telč, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Černého Orla, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 7. červen až neděle 13. červen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute Vysočina, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 7080,- Kč.
  • Bezbariérový přístup
  • Wifi zdarma
 
Mlýnhotel 1 - First Minute Vysočina
Mlýnhotel 1
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mlýnhotel 1, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. červen až středa 9. červen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 1300,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové levně.
 
Hotel U Černého Orla - First Minute Vysočina
Hotel U Černého Orla
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Telč, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Černého Orla, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 8. červen až úterý 15. červen, s vlastní dopravou, za 102 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute Vysočina, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 8260,- Kč.
  • Bezbariérový přístup
  • Wifi zdarma
 
Mlýnhotel I - First Minute Vysočina
Mlýnhotel I
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mlýnhotel I, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. červen až středa 16. červen, s vlastní dopravou, za 102 dní v ceně 6800,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
 
Nové Město Na Moravě - Hotel Ski - First Minute Vysočina
Nové Město Na Moravě - Hotel Ski
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Nové Město na Moravě, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nové Město Na Moravě - Hotel Ski, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 8. červen až čtvrtek 10. červen, s vlastní dopravou, za 102 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Vysočina, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1350,- Kč.
 
Hotel Farma - First Minute Vysočina
Hotel Farma
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Pelhřimov, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Farma, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. červen až pondělí 14. červen, s vlastní dopravou, za 103 dní v ceně 5450,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
 
Hotel U Černého Orla - First Minute Vysočina
Hotel U Černého Orla
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Telč, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Černého Orla, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 9. červen až úterý 15. červen, s vlastní dopravou, za 103 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Vysočina, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 5700,- Kč.
  • Bezbariérový přístup
  • Wifi zdarma
 
Hotel U Černého Orla - First Minute Vysočina
Hotel U Černého Orla
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Telč, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Černého Orla, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. červen až čtvrtek 17. červen, s vlastní dopravou, za 103 dní v ceně 7600,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
  • Bezbariérový přístup
  • Wifi zdarma
 
Hotel Orea Resort Devět Skal - First Minute Vysočina
Hotel Orea Resort Devět Skal
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Milovy, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Orea Resort Devět Skal, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 10. červen až pátek 11. červen, s vlastní dopravou, za 104 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Vysočina, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 780,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 987 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Vysočině

Vysočina podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata