Dovolená|Penziony|Ubytování

Cyklozájezdy Vysočina

Cyklozájezdy na Vysočině. Nejlepší ceny 2021 / 2022. Chaty, chalupy, hotely, penziony a ubytování v soukromí s cyklozájezdy. Luxusní ubytování na Vysočině. Dovolená pro rodiny s dětmi levně.

Cyklozájezdy na Vysočině - volné termíny

U Černého Orla
★★★
 
 • 9 440 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 26. září až pondělí 4. říjen, s vlastní dopravou, za 5 dní v ceně 9440,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: cyklozájezdy, podzimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, eurovíkendy, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
Farma
★★
 
 • 2 180 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Farma, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 27. září až středa 29. září, s vlastní dopravou, za 6 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Cyklozájezdy Vysočina, podzimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 2180,- Kč.
Farma
★★
 
 • 1 090 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Farma, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 27. září až úterý 28. září, s vlastní dopravou, za 6 dní v ceně 1090,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: cyklozájezdy, podzimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně.
Ski Aréna Vysočina
★★
👍👍👍👍
 
 • 4 740 Kč

Detail

3.8/5 Skvělé (3 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski Aréna Vysočina, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 27. září až neděle 3. říjen, s vlastní dopravou, za 6 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Cyklozájezdy Vysočina, podzimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 4740,- Kč. Recenze Ski Aréna Vysočina je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
U Černého Orla
★★★
 
 • 9 440 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 27. září až úterý 5. říjen, s vlastní dopravou, za 6 dní v ceně 9440,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: cyklozájezdy, podzimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, eurovíkendy, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
U Černého Orla
★★★
 
 • 6 650 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 27. září až pondělí 4. říjen, s vlastní dopravou, za 6 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Cyklozájezdy Vysočina, podzimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, eurovíkendy, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 6650,- Kč.
U Černého Orla
★★★
 
 • 8 260 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 27. září až pondělí 4. říjen, s vlastní dopravou, za 6 dní v ceně 8260,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: cyklozájezdy, podzimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, eurovíkendy, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
Mlýnhotel 1
★★★
👍👍👍👍
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Hotelová restaurace
 • TV
 
 • 1 700 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (22 hodnocení)

Nejnovější recenze: Pobyt na skvělé úrovni. Doporučuji návštěvu okolí a památek.

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mlýnhotel 1, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 28. září až čtvrtek 30. září, s vlastní dopravou, za 7 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Cyklozájezdy Vysočina, podzimní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 1700,- Kč. Recenze Mlýnhotel 1 je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
U Černého Orla
★★★
 
 • 9 440 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Černého Orla, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 28. září až středa 6. říjen, s vlastní dopravou, za 7 dní v ceně 9440,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: cyklozájezdy, podzimní Last Minute, pobytové, sportovní, eurovíkendy, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
Farma
★★
 
 • 6 540 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Farma, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 29. září až úterý 5. říjen, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Cyklozájezdy Vysočina, podzimní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 6540,- Kč.

Zobrazeno 11-20 z 142 nalezených

Ubytování na Vysočině 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Vysočině podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Vysočinu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Vysočině vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si na Vysočině žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Krkonoše nebo Liberec 2021? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například ubytování Lipno případně ubytování Luhačovice 2021. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR - například z oblíbených chat a chalup Chalupy 2021.


Termíny ubytování na Vysočině můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Vysočina All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Vysočinu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Vysočině - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Vysočině podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Vysočině s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Vysočině.