Ubytování na Vysočině v červenci 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Vysočině v červenci 2021. Luxusní ubytování Vysočina. Dovolená červenec 2021 na Vysočině pro rodiny s dětmi levně.

Vysočina    >    

Vysočina v červenci

Vyhledávání ubytování na Vysočině

Ubytování na Vysočině v červenci 2021

Hotel Farma - Vysočina v červenci
Hotel Farma
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Pelhřimov, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Farma, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 6. červenec, s vlastní dopravou, za 125 dní v ceně 5450,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
 
Hotel Ski - Vysočina v červenci
Hotel Ski
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Nové Město na Moravě, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ski, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s vlastní dopravou, za 125 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v červenci, letní First Minute, sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 9300,- Kč.
 
Hotel Ski - Vysočina v červenci
Hotel Ski
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Nové Město na Moravě, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ski, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s vlastní dopravou, za 125 dní v ceně 8220,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, sportovní, lyžařské.
 
Hotel U Černého Orla - Vysočina v červenci
Hotel U Černého Orla
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Telč, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Černého Orla, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pátek 9. červenec, s vlastní dopravou, za 125 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v červenci, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 9440,- Kč.
  • Bezbariérový přístup
  • Wifi zdarma
 
Hotel Antoň - Vysočina v červenci
Hotel Antoň
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Telč, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Antoň, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až neděle 4. červenec, s vlastní dopravou, za 126 dní v ceně 1400,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové levně.
 
Nové Město Na Moravě - Hotel Ski - Vysočina v červenci
Nové Město Na Moravě - Hotel Ski
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Nové Město na Moravě, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nové Město Na Moravě - Hotel Ski, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 2. červenec až pátek 9. červenec, s vlastní dopravou, za 126 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v červenci, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 8375,- Kč.
 
Orea Resort Devět Skal - Vysočina v červenci
Orea Resort Devět Skal
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Milovy, Vysočina v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orea Resort Devět Skal, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pátek 9. červenec, s vlastní dopravou, za 126 dní v ceně 10350,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové.
 
Penzion Vrchovina - Vysočina v červenci
Penzion Vrchovina
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Nové Město na Moravě, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vrchovina, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 2. červenec až pondělí 5. červenec, s vlastní dopravou, za 126 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v červenci, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2020,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Bowling
 
Wellness Penzion Medličky - Vysočina v červenci
Wellness Penzion Medličky
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Švábov, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Penzion Medličky, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. červenec až pátek 9. červenec, s vlastní dopravou, za 126 dní v ceně 9240,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové.
 
Hotel Ski - Vysočina v červenci
Hotel Ski
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Nové Město na Moravě, Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ski, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 3. červenec až středa 7. červenec, s vlastní dopravou, za 127 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vysočina v červenci, letní First Minute, pobytové levně se slevou 39 %, v aktuální ceně 5170,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 203 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Vysočině

Vysočina podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata