Dovolená|Penziony|Ubytování

Vysočina v březnu

Ubytování na Vysočině v březnu 2022. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Vysočině v březnu 2022. Luxusní ubytování Vysočina. Dovolená březen 2022 na Vysočině pro rodiny s dětmi levně.

Ubytování na Vysočině v březnu 2022

Dům Holetín Cz5397.10
★★
  • Golf
  • Klidná lokalita
  • Kuchyňský kout
  • Lednička
  • TV
  • Vnější bazén
  • Wifi zdarma
 
  • 4 186 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Vysočina v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dům Holetín Cz5397.10, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. březen až sobota 19. březen, s vlastní dopravou, za 224 dní v ceně 4186,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: březen, jarní First Minute, pobytové, sportovní, lyžařské.

Zobrazeno 1-1 z 1 nalezených

Ubytování na Vysočině 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené na Vysočině podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy na Vysočinu vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené na Vysočině vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si na Vysočině žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Máchovo jezero březen nebo Orlické hory březen? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Pálava březen případně Praha březen. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v Česku 2021.


Termíny ubytování na Vysočině můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Vysočina All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava na Vysočinu - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu na Vysočině - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování na Vysočině podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou na Vysočině s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou na Vysočině.